EredivisiePro

Speel mee met het spannendste online voetbalmanagerspel

EredivisiePro

MAAK JE EIGEN PRO TEAM!

Stel je team samen

Hoe werkt het?

  • Kies spelers uit de Eredivisie
  • Speel tegen je vrienden en oud prof-voetballers
  • Maak slim gebruik van je wissels en transfers om zoveel mogelijk punten te halen
  • Verdien punten met de acties van de spelers
  • Elke maand is er een prijs voor de beste manager

Week

Zondag 10 augustus 2014
Willem II 13 PSV Eindhoven
Ajax 41 Vitesse
Go Ahead Eagles 23 FC Groningen
ADO Den Haag 01 Feyenoord
Zaterdag 9 augustus 2014
Heracles Almelo 03 AZ Alkmaar
NAC Breda 11 Excelsior
SC Cambuur 11 FC Twente
SC Heerenveen 12 FC Dordrecht
Vrijdag 8 augustus 2014
PEC Zwolle 20 FC Utrecht
Zondag 17 augustus 2014
FC Groningen 31 Heracles Almelo
Excelsior 32 Go Ahead Eagles
FC Utrecht 21 Willem II
AZ Alkmaar 13 Ajax
Zaterdag 16 augustus 2014
Vitesse 22 SC Cambuur
FC Dordrecht 12 PEC Zwolle
FC Twente 22 ADO Den Haag
PSV Eindhoven 61 NAC Breda
Vrijdag 15 augustus 2014
Feyenoord 11 SC Heerenveen
Zondag 24 augustus 2014
Ajax 13 PSV Eindhoven
ADO Den Haag 30 FC Groningen
Feyenoord 12 FC Utrecht
NAC Breda 11 FC Twente
PEC Zwolle 21 Vitesse
Zaterdag 23 augustus 2014
Go Ahead Eagles 00 FC Dordrecht
SC Heerenveen 20 Excelsior
Willem II 30 AZ Alkmaar
Vrijdag 22 augustus 2014
Heracles Almelo 01 SC Cambuur
Zondag 31 augustus 2014
FC Twente 00 Feyenoord
FC Groningen 20 Ajax
NAC Breda 31 PEC Zwolle
PSV Eindhoven 20 Vitesse
Zaterdag 30 augustus 2014
SC Heerenveen 31 FC Utrecht
Excelsior 31 Heracles Almelo
FC Dordrecht 13 AZ Alkmaar
SC Cambuur 32 ADO Den Haag
Vrijdag 29 augustus 2014
Go Ahead Eagles 10 Willem II
Zondag 14 september 2014
FC Dordrecht 01 NAC Breda
SC Cambuur 30 FC Groningen
Vitesse 31 Excelsior
FC Utrecht 00 ADO Den Haag
Zaterdag 13 september 2014
Feyenoord 12 Willem II
PEC Zwolle 31 PSV Eindhoven
AZ Alkmaar 01 SC Heerenveen
Ajax 21 Heracles Almelo
FC Twente 21 Go Ahead Eagles
Zondag 21 september 2014
AZ Alkmaar 10 PEC Zwolle
FC Utrecht 10 FC Groningen
Feyenoord 01 Ajax
PSV Eindhoven 40 SC Cambuur
Heracles Almelo 14 FC Twente
Zaterdag 20 september 2014
Vitesse 11 SC Heerenveen
ADO Den Haag 11 Go Ahead Eagles
Excelsior 11 FC Dordrecht
Vrijdag 19 september 2014
Willem II 21 NAC Breda
Zondag 28 september 2014
SC Heerenveen 10 PSV Eindhoven
FC Groningen 10 Willem II
FC Twente 31 FC Utrecht
Excelsior 11 SC Cambuur
Zaterdag 27 september 2014
ADO Den Haag 23 AZ Alkmaar
NAC Breda 25 Ajax
PEC Zwolle 42 Heracles Almelo
FC Dordrecht 26 Vitesse
Go Ahead Eagles 04 Feyenoord
Zondag 5 oktober 2014
Ajax 00 PEC Zwolle
AZ Alkmaar 22 FC Twente
Feyenoord 40 FC Groningen
PSV Eindhoven 30 Excelsior
Zaterdag 4 oktober 2014
FC Utrecht 23 Go Ahead Eagles
SC Cambuur 41 FC Dordrecht
Willem II 21 SC Heerenveen
Heracles Almelo 61 NAC Breda
Vrijdag 3 oktober 2014
Vitesse 61 ADO Den Haag
Zondag 19 oktober 2014
FC Groningen 11 Excelsior
FC Dordrecht 13 FC Utrecht
Go Ahead Eagles 32 PEC Zwolle
SC Heerenveen 22 SC Cambuur
Zaterdag 18 oktober 2014
FC Twente 11 Ajax
NAC Breda 11 ADO Den Haag
Feyenoord 21 Heracles Almelo
PSV Eindhoven 30 AZ Alkmaar
Willem II 14 Vitesse
Zondag 26 oktober 2014
Excelsior 21 FC Twente
FC Utrecht 15 PSV Eindhoven
PEC Zwolle 22 SC Heerenveen
SC Cambuur 01 Feyenoord
Zaterdag 25 oktober 2014
Ajax 31 Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar 22 FC Groningen
Heracles Almelo 13 Willem II
Vitesse 22 NAC Breda
Vrijdag 24 oktober 2014
ADO Den Haag 20 FC Dordrecht
Zondag 2 november 2014
FC Groningen 10 NAC Breda
AZ Alkmaar 33 Excelsior
Go Ahead Eagles 13 Heracles Almelo
Willem II 11 SC Cambuur
FC Utrecht 31 Vitesse
Zaterdag 1 november 2014
PSV Eindhoven 10 ADO Den Haag
FC Twente 20 SC Heerenveen
Feyenoord 20 PEC Zwolle
Ajax 40 FC Dordrecht
Zondag 9 november 2014
Heracles Almelo 12 PSV Eindhoven
FC Dordrecht 04 FC Twente
Vitesse 00 Feyenoord
SC Cambuur 24 Ajax
Zaterdag 8 november 2014
NAC Breda 01 AZ Alkmaar
PEC Zwolle 20 FC Groningen
SC Heerenveen 22 Go Ahead Eagles
ADO Den Haag 32 Willem II
Vrijdag 7 november 2014
Excelsior 22 FC Utrecht
Zondag 23 november 2014
FC Utrecht 13 SC Cambuur
Heracles Almelo 31 ADO Den Haag
PEC Zwolle 12 FC Twente
FC Groningen 11 PSV Eindhoven
Zaterdag 22 november 2014
Ajax 41 SC Heerenveen
Willem II 11 Excelsior
Feyenoord 20 FC Dordrecht
AZ Alkmaar 10 Vitesse
Go Ahead Eagles 20 NAC Breda
Zondag 30 november 2014
Excelsior 05 PEC Zwolle
FC Twente 12 FC Groningen
ADO Den Haag 11 Ajax
Zaterdag 29 november 2014
SC Cambuur 02 AZ Alkmaar
NAC Breda 15 FC Utrecht
Vitesse 22 Go Ahead Eagles
SC Heerenveen 01 Heracles Almelo
Vrijdag 28 november 2014
FC Dordrecht 04 Willem II
Zondag 7 december 2014
Vitesse 22 FC Twente
FC Groningen 11 SC Heerenveen
FC Utrecht 24 Heracles Almelo
PEC Zwolle 31 ADO Den Haag
Zaterdag 6 december 2014
Ajax 50 Willem II
FC Dordrecht 13 PSV Eindhoven
SC Cambuur 01 NAC Breda
AZ Alkmaar 20 Go Ahead Eagles
Excelsior 25 Feyenoord
Zondag 14 december 2014
Feyenoord 22 AZ Alkmaar
FC Groningen 11 Vitesse
PSV Eindhoven 20 FC Twente
Ajax 31 FC Utrecht
Zaterdag 13 december 2014
Go Ahead Eagles 12 SC Cambuur
ADO Den Haag 22 Excelsior
Willem II 01 PEC Zwolle
NAC Breda 02 SC Heerenveen
Vrijdag 12 december 2014
Heracles Almelo 11 FC Dordrecht
Zondag 21 december 2014
FC Twente 32 Willem II
Excelsior 02 Ajax
NAC Breda 01 Feyenoord
Vitesse 30 Heracles Almelo
Zaterdag 20 december 2014
AZ Alkmaar 03 FC Utrecht
FC Dordrecht 11 FC Groningen
PSV Eindhoven 50 Go Ahead Eagles
SC Cambuur 21 PEC Zwolle
Vrijdag 19 december 2014
SC Heerenveen 00 ADO Den Haag
Woensdag 17 december 2014
PSV Eindhoven 43 Feyenoord
Zondag 18 januari 2015
Heracles Almelo 03 Excelsior
FC Utrecht 12 SC Heerenveen
Feyenoord 31 FC Twente
Willem II 10 Go Ahead Eagles
Zaterdag 17 januari 2015
Vitesse 01 PSV Eindhoven
ADO Den Haag 22 SC Cambuur
AZ Alkmaar 20 FC Dordrecht
PEC Zwolle 41 NAC Breda
Vrijdag 16 januari 2015
Ajax 20 FC Groningen
Zondag 25 januari 2015
Go Ahead Eagles 10 ADO Den Haag
FC Groningen 22 FC Utrecht
NAC Breda 00 Willem II
Ajax 00 Feyenoord
Zaterdag 24 januari 2015
SC Heerenveen 41 Vitesse
FC Dordrecht 10 Excelsior
PEC Zwolle 11 AZ Alkmaar
SC Cambuur 12 PSV Eindhoven
Vrijdag 23 januari 2015
FC Twente 20 Heracles Almelo
Zaterdag 31 januari 2015
FC Twente 21 SC Cambuur
Excelsior 00 NAC Breda
FC Groningen 20 Go Ahead Eagles
PSV Eindhoven 21 Willem II
Vrijdag 30 januari 2015
FC Dordrecht 00 SC Heerenveen
Zondag 1 februari 2015
AZ Alkmaar 31 Heracles Almelo
FC Utrecht 02 PEC Zwolle
Vitesse 10 Ajax
Feyenoord 21 ADO Den Haag
Zondag 8 februari 2015
FC Groningen 24 AZ Alkmaar
Go Ahead Eagles 12 Ajax
Willem II 30 Heracles Almelo
Feyenoord 21 SC Cambuur
Zaterdag 7 februari 2015
NAC Breda 01 Vitesse
PSV Eindhoven 31 FC Utrecht
SC Heerenveen 40 PEC Zwolle
FC Dordrecht 00 ADO Den Haag
FC Twente 13 Excelsior
Donderdag 5 februari 2015
Ajax 01 AZ Alkmaar
Heracles Almelo 22 FC Groningen
Woensdag 4 februari 2015
SC Cambuur 02 Vitesse
Willem II 10 FC Utrecht
PEC Zwolle 40 FC Dordrecht
ADO Den Haag 20 FC Twente
SC Heerenveen 31 Feyenoord
Dinsdag 3 februari 2015
NAC Breda 02 PSV Eindhoven
Go Ahead Eagles 00 Excelsior
Zondag 15 februari 2015
Ajax 42 FC Twente
FC Utrecht 61 FC Dordrecht
PEC Zwolle 01 Go Ahead Eagles
SC Cambuur 21 SC Heerenveen
Zaterdag 14 februari 2015
ADO Den Haag 32 NAC Breda
Excelsior 11 FC Groningen
Vitesse 20 Willem II
Heracles Almelo 20 Feyenoord
Vrijdag 13 februari 2015
AZ Alkmaar 24 PSV Eindhoven
Zondag 22 februari 2015
Feyenoord 32 Excelsior
FC Twente 12 Vitesse
PSV Eindhoven 30 FC Dordrecht
Willem II 11 Ajax
SC Heerenveen 31 FC Groningen
Zaterdag 21 februari 2015
Heracles Almelo 11 FC Utrecht
Go Ahead Eagles 02 AZ Alkmaar
ADO Den Haag 32 PEC Zwolle
Vrijdag 20 februari 2015
NAC Breda 21 SC Cambuur
Zaterdag 28 februari 2015
SC Cambuur 10 Heracles Almelo
AZ Alkmaar 20 Willem II
FC Twente 11 NAC Breda
Vitesse 21 PEC Zwolle
Vrijdag 27 februari 2015
FC Dordrecht 21 Go Ahead Eagles
Vrijdag 6 mrt 2015
Willem II V FC Twente
Zaterdag 7 mrt 2015
Go Ahead Eagles V PSV Eindhoven
ADO Den Haag V SC Heerenveen
Heracles Almelo V Vitesse
PEC Zwolle V SC Cambuur
Zondag 8 mrt 2015
FC Groningen V FC Dordrecht
Ajax V Excelsior
Feyenoord V NAC Breda
FC Utrecht V AZ Alkmaar
Vrijdag 13 mrt 2015
Vitesse V AZ Alkmaar
Zaterdag 14 mrt 2015
FC Twente V PEC Zwolle
NAC Breda V Go Ahead Eagles
SC Cambuur V FC Utrecht
Excelsior V Willem II
Zondag 15 mrt 2015
ADO Den Haag V Heracles Almelo
PSV Eindhoven V FC Groningen
SC Heerenveen V Ajax
FC Dordrecht V Feyenoord
Vrijdag 20 mrt 2015
FC Utrecht V NAC Breda
Zaterdag 21 mrt 2015
Go Ahead Eagles V Vitesse
Heracles Almelo V SC Heerenveen
Willem II V FC Dordrecht
AZ Alkmaar V SC Cambuur
Zondag 22 mrt 2015
PEC Zwolle V Excelsior
FC Groningen V FC Twente
Feyenoord V PSV Eindhoven
Ajax V ADO Den Haag
Zaterdag 4 april 2015
PEC Zwolle V Willem II
Vitesse V FC Groningen
SC Heerenveen V NAC Breda
FC Dordrecht V Heracles Almelo
FC Twente V PSV Eindhoven
Zondag 5 april 2015
AZ Alkmaar V Feyenoord
FC Utrecht V Ajax
Excelsior V ADO Den Haag
SC Cambuur V Go Ahead Eagles
Vrijdag 10 april 2015
PSV Eindhoven V PEC Zwolle
Zaterdag 11 april 2015
Excelsior V Vitesse
NAC Breda V FC Dordrecht
SC Heerenveen V AZ Alkmaar
Heracles Almelo V Ajax
Zondag 12 april 2015
Willem II V Feyenoord
FC Groningen V SC Cambuur
Go Ahead Eagles V FC Twente
ADO Den Haag V FC Utrecht
Vrijdag 17 april 2015
SC Cambuur V Excelsior
Zaterdag 18 april 2015
AZ Alkmaar V ADO Den Haag
PSV Eindhoven V SC Heerenveen
Vitesse V FC Dordrecht
Willem II V FC Groningen
Zondag 19 april 2015
Feyenoord V Go Ahead Eagles
Ajax V NAC Breda
Heracles Almelo V PEC Zwolle
FC Utrecht V FC Twente
Vrijdag 24 april 2015
ADO Den Haag V Vitesse
Zaterdag 25 april 2015
SC Heerenveen V Willem II
Go Ahead Eagles V FC Utrecht
NAC Breda V Heracles Almelo
Excelsior V PSV Eindhoven
Zondag 26 april 2015
FC Dordrecht V SC Cambuur
FC Groningen V Feyenoord
PEC Zwolle V Ajax
FC Twente V AZ Alkmaar
Zondag 10 mei 2015
AZ Alkmaar V NAC Breda
Ajax V SC Cambuur
FC Groningen V PEC Zwolle
FC Twente V FC Dordrecht
FC Utrecht V Excelsior
Feyenoord V Vitesse
Go Ahead Eagles V SC Heerenveen
PSV Eindhoven V Heracles Almelo
Willem II V ADO Den Haag
Zondag 17 mei 2015
ADO Den Haag V PSV Eindhoven
Excelsior V AZ Alkmaar
FC Dordrecht V Ajax
Heracles Almelo V Go Ahead Eagles
NAC Breda V FC Groningen
PEC Zwolle V Feyenoord
SC Cambuur V Willem II
SC Heerenveen V FC Twente
Vitesse V FC Utrecht

Maandprijs Februari

Win deze maand een tablet! Schrijf je ook in en speel mee voor een tablet. Winnaar maand 6 : Marianne Hermans

Stel ook een team samen

Puntenpakkers

  • Naam
  • Club
  • Pnt
de Jong, Luuk PSV 166
Wijnaldum, Georginio PSV 152
Gudelj, Nemanja AZA 150
Uth, Mark HEE 145
Vejinovic, Marko VIT 140
Toornstra, Jens FEY 138
Klaassen, Davy AJA 135
Maher, Adam PSV 134
Ziyech, Hakim TWE 131
Schone, Lasse AJA 129
  • Naam
  • Club
  • Pnt
Zoet, Jeroen PSV 116
Cillessen, Jasper AJA 99
Vermeer, Kenneth FEY 89
Nordfeldt, Kristoffer HEE 72
Hahn, Warner ZWO 71
Esteban AZA 67
Lamprou, Kostas WIL 63
Room, Eloy VIT 57
Hansen, Martin ADH 55
Nienhuis, Leonard CAM 50
  • Naam
  • Club
  • Pnt
Willems, Jetro PSV 116
van Rhijn, Ricardo AJA 113
Poulsen, Simon AZA 108
Rekik, Karim PSV 108
Gouweleeuw, Jeffrey AZA 106
Arias, Santiago PSV 106
Bruma, Jeffrey PSV 105
Rienstra, Ben ZWO 99
Veltman, Joel AJA 99
Johansson, Mattias AZA 94
  • Naam
  • Club
  • Pnt
Wijnaldum, Georginio PSV 152
Gudelj, Nemanja AZA 150
Vejinovic, Marko VIT 140
Toornstra, Jens FEY 138
Klaassen, Davy AJA 135
Maher, Adam PSV 134
Ziyech, Hakim TWE 131
Schone, Lasse AJA 129
Chery, Tjaronn GRO 128
Corona, Jesus Manuel TWE 127
  • Naam
  • Club
  • Pnt
de Jong, Luuk PSV 166
Uth, Mark HEE 145
Depay, Memphis PSV 125
Kazim-Richards, Colin FEY 122
Kramer, Michiel ADH 122
Narsingh, Luciano PSV 120
El Ghazi, Anwar AJA 115
Armenteros, Samuel WIL 114
de Leeuw, Michael GRO 111
Milik, Arkadiusz AJA 110

Eredivisie Stand

  • Team
  • G
  • V/T
  • P
1 PSV 24 65 / 19 64
2 Ajax 24 52 / 23 50
3 AZ 25 43 / 33 47
4 Feyenoord 24 41 / 25 44
5 Vitesse 25 46 / 34 40
6 PEC Zwolle 25 45 / 33 39
7 sc Heerenveen 25 38 / 30 38
8 FC Twente 25 41 / 37 35
9 SC Cambuur 25 36 / 38 33
10 Willem II 25 32 / 36 31
11 FC Groningen 24 29 / 38 30
12 Excelsior 25 35 / 42 29
13 FC Utrecht 24 41 / 45 28
14 ADO Den Haag 24 33 / 38 27
15 Go Ahead Eagles 25 26 / 45 23
16 Heracles Almelo 25 33 / 51 21
17 NAC Breda 25 22 / 49 19
18 FC Dordrecht 25 16 / 58 15

Nieuws Telesport

2015-03-01

De Boer houdt 'oudjes' buiten basis Ajax

Frank de Boer begint de topper met...

Verder lezen

2015-03-01

Ajax-spits Zivkovic valt af voor topper

Richairo Zivkovic verschijnt zondag sowieso niet binnen...

Verder lezen

2015-03-01

Dijkhuizen: Excelsior heeft mooi gat geslagen

Excelsior heeft volgens trainer Marinus Dijkhuizen een...

Verder lezen

2015-03-01

Belangrijke winst Excelsior

Excelsior heeft 3 broodnodige punten binnengehaald om...

Verder lezen

2015-03-01

Bosz wil niet over Feyenoord praten

Nu duidelijk is dat Fred Rutten Feyenoord...

Verder lezen

2015-02-28

Van de Streek wil met Cambuur play-offs in

De overwinning zaterdag op Heracles Almelo zorgde...

Verder lezen